Titulni obrazek
24. 06. 2008:
V pátek a v sobotu proběhne náš oblíbený festival Altros Rock fest.. už ani nevím, kolikátý je to ročník.. každopádně hrajeme opět v pátek a měli bychom přijít na řadu kolem osmé hodiny.. Co vím, tak před námi vystoupí Kurva od vedle a po nás Scissorhands.. Páteční večer je v gesci našeho basisty, takže pokud bude večírek, chvalte jeho, a pokud by se náhodou něco nepovedlo, tak on za to rozhodně nemůže :)
10. 06. 2008:
V sobotu hrajeme v Jirkově u Chomutova od 16.00 hod... Jinak pro tuto příležitost máme připravenou novou songu, tak uvidíme, jak se nám povede.. mějte se a užívejte počasí..
05. 05. 2008:
Na našem profilu na Bandzone.cz můžete stahovat dvě ukázky z připravovaného Dema 2008...
20. 04. 2008:
Ano je to tak, plní se nám sny… Pro příští týdny se stáváme pouťovou a circusovou kapelou… V sobotu nás máte možnost spatřit a poslechnout mezi kolotoči na Řípské pouti a o pár dní později v ústeckém Circusu jako support Bek Ofis..
18. 03. 2008:
Za Independent Sunset děkujem všem fanouškům i nezávislým posluchačům,kteří nás přišli podpořit na uplynuvší konciky. Nejdříve něco málo k Libochovicím….kdo tam byl,tak ví,kdo nebyl ten slyšel,kdo neslyšel tak uvidí!..ehm..No jináč koncert to byl vcelku vydařený…hlavně díky organizačním schopnostem Kurvy vod vedle…dík moc za pozvání. V Libochovicích jsme hráli už podruhý a opět príma večírek. Samozřejmě,že koncertem nic neskončilo a jako dycky se ještě do rána slavilo v podzámčí…kdo si to pamatuje ať zvedne ruku:)…a kdo ne,ten si může oživit paměť několika fotografiemi na Picassu.

Každopádně nejaktuálnější info se týká posledního koncertu v Lovosicích, kde zahrála pohodová kapelka s pohodovýma lidma Prohrála v Kartách, a musim říct, že rozhodně nezklamali. Tak snad nezbývá než poděkovat pořadatelům,zvukařům, zúčastněným, všem věrným, domácím i přespolním za podporu a na dalším koncertu se na Vás opět těšíme. …jinak neváhejte a dál pište připomínky,názory,postřehy,zážitky z dovolené….IS.
14. 03. 2008:
Zítra v Lovo s Prohrála v kartách a Mandrage naviděnou..
06. 03. 2008:
Další mejdan se odehraje tuto sobotu v libochovickém Barbaru. Další kapely: Duben v pešti a Kurva od vedle… Dojezd v podzámčí :)
10. 02. 2008:
Pro ty, co ještě nevědí, tak po předlouhém hledání jsme našli nového kytaristu. Na dalších koncertech tedy máte možnost vidět nás v novém, čtyřčlenném složení. Kytarista se jmenuje Martin „Prasík“ je mu 20 let a je z Ústí, čímž se regionální poměr sil v kapele vyrovná :)

Po delší době je čas také zhodnotit minulé. Včera jsme vyrazili všichni na koncert do Chomutova, tedy do města, kde jsme ještě nehráli. Nastartovali jsme naší zelenou Rosalindu, která s náma na koncertě nebyla ani nepamatujem a vyrazili. Na místě činu jsme byli něco po osmé a nutno dodat, že místní HuHu Bar je menší klubík, ale o to útulnější. Příjemní lidé, prostě bezva místo.
Hráli jsme jako poslední a první koncert s naším novým členem se vcelku povedl a ostudu jsme snad neudělali. Tak nezbývá než jen přidat pár díků hostitelům, zvukaři a taky Štokymu za nostalgickou vzpomínku ala Grunge song. Takže pro ty, co přišli až teď,…od příště už ve čtyřech, páč jak starý přísloví říká, více členů, více muziky…, no a podle průběžného hodnocení nového kytaristy toho asi teď taky i víc vypijem…. Adie
28. 01. 2008:
Ano, je to tak.. Cesty Independent Sunset a našeho bývalého kytaristy Štokyho se opět zkříží. Stane se tak v chomutovském klubu Huhu Bar, kde sehrajeme společný koncert s jeho speed-metalovou bandou Steelfaith. K této příležitosti bude možná i nějaké překvápko… Ti bystřejší z Vás jistě uhodnou :)

No a závěrem nutné poznamenat, že tuhle středu je možné s půlkou bandasky razit směr Praha, kam dorazí torzo grungeových dinosaurů v podobě Smashing Pumpkins..
23. 01. 2008:
Přidány nějaké fotky z Ulity, tak sosejte :) Více viz. Fotky a odkaz dole..
<<Novější  <<Nejnovější>>  >>Starší