Titulni obrazek
08. 01. 2008:
Další koncert v sobotu 19. ledna v ústecké Ulitě..
25. 12. 2007:
Tak jsem si odskočil od stolu plného chlebíčků a všech možných dobrot, abych Vám sdělil nepříliš šťastnou zprávu. Sobotní koncert se uskuteční nikoliv za účasti čtyř, ale pouze tří kapel. Původně se počítalo se Syreou, která se ke vší škodě omluvila.
Doufám, že Vám z toho nezaskočila kůstka od kapříka :) a v sobotu čaues
12. 12. 2007:
Vážení přítomní, chceme Vás informovat, že se v období bezisvátečním uskuteční koncert v lovosickém Gambrinus Clubu. K poslechu a tanci zahrají následující kapely: Gun Joking (kris kros over - Lovo), Bankhole (grunge - Most), Syrea (rock´n´roll Lysá n/L) a naše maličkost. A teď to nejdůležitější… Celá akce je zcela zadarmiko, teda až na chlast :) Věříme, že si tuhle předsilvestrovskou akci užijete s námi.
18. 11. 2007:
No co říct k včerejšímu koncertu v Rendě. Není nad to, když se k tomu přistupuje zodpovědně. Nejmenovaný člen kapely to pojal tak zodpovědně, že se už v 6 hodin ráno jel do Roudnice rozehrát a připravit tamní fanoušky na večerní show. Jináč musíme pochválit roudnické publikum za supr atmosféru…to se to pak jinak hraje. Holt bylo znát, že je 17.listopadu, páč v Rendě bylo lidí jak na Václaváku a nakonec z toho byl i za přispění Nirvány revajvlů a místních superstars s nabroušenými vidlemi docela slušnej večírek….. jen víc a houšť takových akcí…
Události, ke kterým došlo po večírku ponechám bez komentáře historii a historikům a snad jen poděkuji zodpovědné paní na benzínce, díky níž neskončil jeden z členů kapely (shodou okolností jde o stejnou nejmenovanou osobu) ve vězení za padělání bankovek…. howk
„pro Independent Sunset, Martina Krajíčková, Česká televize,Brno“
13. 11. 2007:
V sobotu 17. listopadu, tedy v den státního svátku, nás čeká koncert v Rendě, který nám snad spraví náladu. Je to benefice pro Roudnickou Charitu. Celá akce začíná už v 18.00 hod. a krom nás zahrají následující kapely: Monstera, Pohádkovej Rivajvl, Nirvana Unplugged Revival a Tydle Vidle. Vstupné je pouho pouhých 40 Kačen.
11. 11. 2007:
Tak jsme si opět po delší pauze ověřili, že na pankový večírky tahle naše bandaska stavěná není. Včera v Litoměřicích to stálo slušně řečeno za velký koulovatý. Hned ze začátku nás prudila zima, která z Baronky né a né zmizet a koncert završil nezájem zdejších domorodců. Jakmile se hraje něco jinýho než pank, projeví se to nezájmem zdejšího publika… Skoda. Každopádně pivko a kofola nám chutnala.
09. 11. 2007:
Zítra rock´n´roll v Litoměřicích!
05. 11. 2007:
V sobotu jsme měli koncert v Mostě. Proto jsme jeli do Mostu. V Mostu jsme hráli s Bankhole. Hráli jsme první. Po nás Bankhole. Trvalo to tak dvě hoďky. Pak jsme jeli dom. Vrátili se ve 4.
29. 10. 2007:
Tenhle týden nás máte možnost vidět po menší odmlce v mosteckém klubu V+V Bar. Pozvali nás kluci z Bankhole u příležitosti křtu jejich dema. Kdo může ať dorazí, poněvadž to bude opět večírek. Ondráš totiž slaví dvacetiny :) Doufám, že seženeme řidiče..
06. 10. 2007:
Co napsati o včerejším výletu do Práglu? Každopádně to byl opět vydařený večírek. I přes to, že jsme jeli relativně nalehko a brali minimum aparátu, jsme cestou tam nabrali kapánek zpoždění. Tom to vzal totiž vskutku zodpovědně a ještě v Lovo si slušně poladil náladu. Trošku jsme přeházeli playlist a myslím, že to bylo znát. Hrálo se nám vskutku výborně a předvedli nadstandardní výkon :) Velké díky určitě zaslouží všech pět lidí v sále, kteří před námi pařili a házeli mařenama. Také je třeba pochválit Jirku z Bestily za výborný zvuk. Škoda, že vopičky a vopičáci nepřišli a nebylo před kým hrát. Snad příště!
<<Novější  <<Nejnovější>>  >>Starší