Titulni obrazek
04. 10. 2007:
Tento pátek nás máte možnost vidět v pražském klubu Modrá Vopice. Vystoupíme zde společně s Bestilou.
28. 09. 2007:
Mno koukám, že to tu nějak zanedbáváme. Ono taky nebylo o čem moc psát a obávám se, že není ani teď. Nastal nám podzim a to je pro mě asi nejsmutnější období. Listí ztrácí, respektive dostává barvu, aby následně opadalo s shnilo… Nálada se pomalu zhoršuje a nastává ten správný čas na poslouchání temné, depresivní a nijak zvlášť veselé hudby, která člověka dostane ještě do větších psychických sraček, než ve kterých se právě nachází.

Zkoušíme, tvoříme nové songy a těšíme se na koncerty, kterých je nějak pomálu. Pro následující koncerty máme připravené dvě nové pecky, které se snad budou líbit. Příští týden Praha s Bestilou. Čaues
29. 08. 2007:
Příští týden nás můžete vidět na II. ročníku festivalu Rock For Animals. Jedná se o benefiční koncert na podporu psího útulku v Řepnicích. Fesťák se koná 8.9.2007 na Střeleckém ostrově v Litoměřicích a to od 11:00 do 22:00
Vstupné 80,- Kč, pro ty co přijdou do 11:30 je 70,- Kč. Více na www.rfa.cz.

Harmonogram RFA
11.00 – 11.30 Jedovatý PUSH-upky
11.55 – 12.40 H4S
13.05 - 13.50 Tydle Vidle
14.15 – 15.00 Independent Sunset
15.25 – 16.10 P.T.V
16.35 – 17.20 Bella Fica
17.45 - 18.30 Safrafix
18.55 – 19.40 Self Sacrafice
20.05 – 20.50 Pohádkovej Riwajvl
21.15 – 22.00 Povinný Výtěr
19. 08. 2007:
Uplynulý víkend byl príma večírek. Vše začalo již v pátek, kdy jsme se byli mrknout na festivalu Žafest v Lovo, kde jsme měli hrát až v sobotu. Na zkoušce jsme se dohodli, že nás čeká docela náročná sobota, a že bychom to v pátek nikdo neměl přehnat. Jak se ukázalo, opak byl pravdou. V sobotu kolem dvanácté dorazil Ondráš na místo festu napuchlý, jak kdyby ho napadl roj včel. Od zbytku kapely dostal kázeňský trest, poněvadž tento přečin se nestal poprvé. Detaily trestu ponecháme jako interní záležitost, ale když prozradím, že část trestu bylo vysbírání všech šišek z lesa Řáholce, nic se nestane. Sobotu jsme měli otevřít hned po divadélku Uličník. Mimochodem výborný představení, proložené zpětnou vazbou s publikem. Fakt jsem se bavil. Hned po představení jsme měli přijít na řadu my. Nastal však problém v tom, že na místě nebyl základ bicích a tak se muselo čekat až bude přivezen. Před druhou bylo vše kompletní a něco po druhé jsme začali. Playlist jsme zkrátili a dá se říct, že jsme hráli spíše novou, podlazenou tvorbu. Zahráli jsme i úplně novou pecku, jedinou ve 3/4 rytmu. Trošku nevděčná role zahajovat sobotní den, poněvadž lidi teprve přicházeli a dostávali se do té správné nálady. Každopádně jsme ale byli rádi, že jsme mohli být součástí vydařené párty.
Po koncertu v Lovo jsem odjeli do Roudnice. Kámoše Vidláky, který hráli před námi, jsme bohužel už nestihli. Skoro jsme se ani nestihli rozkoukat a hned jsme lezli na pódium připravovat aparát. Odehráli jsme asi od tři songy delší playlist než v Lovosicích, poněvadž jsme měli víc času. Během songů jsem se snažil trošku rozvířit zdejší ponurou náladu častými výstupy před mikrofonem. Možná jsem to i přeháněl, ale když mě to tak bavilo… Škoda, že zpětná reakce přicházela pouze od pořadatele Ládi, který hbitě reagoval na mé glosy. Zdejší osazenstvo nám přišlo hodně mdlé… asi prožili podobný pátek jak Ondra :) Myslím, že zvuk byl o trošku lepší než na předchozím koncertu v Lovo, za což děkujeme zvukaři Jirkovi Štěrbovi. Taky je nutné poznamenat, že nemožné se stalo možným a našla se jedna osoba, která byla na obou dvou akcích.
06. 08. 2007:
Minulý koncert v Teplicích byla příjemná akce pod širým nebem. No vono taky aby ne, když bylo pití a maso zadax. Počasí naštěstí vyšlo báječně a díky tomu se celý koncert obešel bez jakýchkoliv komplikací. Na místo jsme dorazili po minulých bloudění podezřele hladce a to kolem půl páté. Popili jsme, najedli se, zahráli, vyměnili pár názorů na svět s kapelou Bankhole (kterou mimochodem zdravím), odvezli domů naší jedinou teplickou fanynku :) a něco po jedenácté vyrazili směr Lovo. Zahráli jsme mimochodem novou českou věc, na kterou jsme si v Lounech netroufli. Celou cestu odřídil Tom a zdá se, že se mu řízení bez alkoholu nějak zalíbilo.

Přes příští víkend nás čeká dvoják. V sobotu otevíráme Žafest v Lovosicích. Plánovaný začátek je ve 13.30 hod. přesně. Potom razíme do Roudnice, kde se koná benefice pro roudnické prvňáčky nazvaná Pastelkový Fest. Tam hrajeme od 18.00 hod. Dilema, na který fest dorazit, si musíte vyřešit sami, ale koho uvidíme na obou dvou akcích, dostane od nás dárek.
29. 07. 2007:
V sobotu proběhne vypečená akce v Teplicích. Bude to open air koncert v hospůdce Rajče (www.rajce-tp.cz) spojený s grilovacími hody, na který jsme byli pozváni kapelou Underwear. Další kapelou, na kterou se můžete těšit jsou mostečtí Bankhole. Začátek je naplánován na šestou večerní a vstupné by mělo být dobrovolné!
18. 07. 2007:
Něco málo o posledním koncertu... Když jsme jeli do Loun, říkali jsme si, co ta Luna bude asi zač.. Padali různé návrhy, které nechám bez komentáře... Při příjezdu jsme zjistili, že Luna je discotéka. Jelikož jsme vždycky na discu ujížděli, věděli jsme v tu chvíli, že se nám dnes plní sny a stávají se z nás pokračovatelé takových disco velikánů jako byli např. „Bee Gees“. Pozitivum bylo také v tom, že jsme se nevyskytovali na zdejší disco propagaci, jež se hemžila několika pravopisnými chybami, které by minimálně tři třetiny kapely neustálo.
Co se týče samotného koncertu, osobně bychom volili natočení produkce úplně jinak. Tak, jak to bylo řešené, nám přišlo poněkud nešťastné. Kontakt s publikem byl minimální. Pokud by pořadatelé zvolili druhou možnost, vznikl by solidní plac a místní fans by byli hned ve větším kontaktu s kapelami. To by na atmosféře celého koncertu určitě přidalo. Takhle bylo publikum rozděleno na dva vzdálené tábory, které rozděloval nosný sloup a sedačky. Samotný koncert hodnotíme celkem pozitivně a nakonec z toho byla prima akce. Zahráli jsme i jednu novou věc. Původně jsme měli v plánu zahrát dvě, ale na druhou, která je po delší době česky, se bohužel nedostalo. Příště jí určitě dáme.
10. 07. 2007:
Na sobotu přibyl koncert v Lounech. Je to záskok za tepličáky Ištwán, ale kde?
Doufám, že Vám to Ištwáni budeme moct vrátit.
09. 07. 2007:
Jelikož nám webmistr odcestoval za dobrodružstvím na Kamčatku, odkaz na fotky z Altros Rock Festu 07 najdete níže. Přejeme ti Míro šťastný návrat :) Fotky jsou od Petry Bé

http://picasaweb.google.com/independentsunset/AltrosRockFest07
28. 06. 2007:
Nějak se do toho nikomu nechtělo a tak zhodnocení Altros Festu přichází s nepatrným zpožděním. Akce moc a moc vydařená, to se musí nechat a pochvalu zaslouží i Tom, který se na organizaci téhle povedené párty podílel. Pátek se poprvé v historii festu konal na hlavním pódiu, což určitě zvedlo jeho celkovou kvalitu. Dobrým tahem organizátorů bylo i to, že oba dva dny zvučil Láďa Veselý. Páteční večer opět jako minulý rok, okomentoval Garth (podporován nalitým Ševčou) a zase jako vloni se dost namazal což bylo na jeho výkonu speakra sakra znát :) Fesťák otevřel crazy rock z Roudnice a to kámoši Tydle Vidle. Podle textů si je určitě nezpletete. Píseň Teče krev na mrkev je bezpochyby hit, který se musí slyšet. Po TV přišli romantičtí Pikodeath, kteří se svou krvelačnou show nenechali jedno oko suché. Počasí se pomalu, ale jistě horšilo, až se zhoršilo tak, že nastal solidní chcanec. Ten odnesli litoměřičtí The Safety Matches. Dá se říct, že u téhle kapely nastal zlom v tom, že i přes vlhký počasí přilákali fanoušky k sobě a atmosféra festu se konečně zvedla. Prostě a jednoduše se všichni začali bavit. Po Safetech jsme nastoupili my. Nás hodnotit nebudu, ale lid, který nás podporoval, pochválit musím. Takže chválám, byli jste super! Po nás středočeský grunge v podobě ostřílených Basslake, kteří jako vždy nezklamali.
Taky se můžete těšit na fotky od Petry Bé. Jelikož rychlost není naší silnou stránkou, nebudou tu hned, ale do 14 dní určitě.
Pokud jste někdo fotil páteční akci a máte fotky i z našeho koncíku, prosíme o zaslání na e-mail. Předem dík.

Na závěr to horší. Už jsou známy konečné výsledky Skutečné ligy 07 a je to né moc lichotivé před-předposlední místečko. Předstihly nás ještě dvě horší bandasky, což nás trošku zklamalo. Domnívali jsme se, že tak málo bodů jako my snad už nikdo jinej mít nemůže. Tenhle neúspěch nás určitě nepoloží.
<<Novější  <<Nejnovější>>  >>Starší